Апаратна косметологія в Голосіївському районі м. Києва

Ефективна апаратна косметологія в центрі Slim на Голосіїво – це інноваційні апаратні системи європейських брендів, унікальні та безпечні методики, які зроблять вашу зовнішність, фігуру життя неповторним.

апаратна косметологія

Поєднання фізичного впливу завядяки якісного обладнення та кращих косметичних засобів дозволяє активізувати обмінні процеси у шкірних покривах, природний синтез еластину, колагену, запустити її механізми самоомоложення.

Апаратна косметологія на Голосіїво з кожним роком набирає популярності й дає всі найкращі результати, залишаючи лише позитивні відгуки про наш центр. Вона націлена на підтримку свіжого, здорового вигляду обличчя, тіла, позбавлення різних недосконалостей шкірного покриву. Експерти індустрії краси постійно вдосконалюють техніки та прийоми, щоб підвищити їхню безпеку та граничну ефективність.

Відвідування косметологічного центру, кабінету, клініки дозволяє в мінімальні терміни ліквідувати дефекти шкіри та позбутися різноманітних косметологічних проблем, уникаючи оперативного втручання.

Професійний лікар косметолог підбирає унікальні прийоми, інструменти для впливу на проблемні зони клієнта, виходячи з персональних особливостей його тіла та особистих побажань. Косметолог зможе активізувати обмінні процеси, усунути набряки, запустити механізми вивільнення клітинного простору від продуктів обміну.

В умовах косметологічної клініки, обладненою сучасними апаратами, лазерами, спеціаліст здійснює певний вплив, націлений на покращення кровообігу, усунення застою рідини всередині організму, розширення судин, розслаблення м'язів, активізує процеси омолодження. В результаті відвідування низки естетичних процедур, шкіра стає пружнішою підтягнутою, має здоровий колір.

Популярні процедури в апаратній косметології

Апаратна косметологія в центрі на Голосієвому представлена ​​декількома різновидами процедур, серед яких можна позначити сеанси:

  1. радіочастотний ліфтинг – омолоджуюча техніка не інвазивного характеру, що дозволяє успішно боротися з ознаками зниження тургору та целюлітом;
  2. лазерної епіляції – техніки позбавлення небажаної рослинності із застосуванням александритового та неодимового лазера;
  3. LPG-ендермології – вакуумно-роликовий масаж для усунення локального жиру, целюліту, в'ялості, який немає можливості усунути інтенсивними фізичними вправами, дієтами;
  4. Лазерна косметологія, дерматологія – вплив на шкіру лазера для лікування проблемної шкіри, омолодження;
  5. пресотерапії – з метою усунення симптомів набряклості поліпшення контурів фігури.

слім на голосієво

Центр апаратної косметології Slim на Голосіїво досяг широкої популярності, успішно застосовуючи ефективні методи сучасної косметології та величезній кількості позитивних відгуків від відвідувачів.

Прийом ведуть професійні лікарі дерматологи, які продуктивно допомагають пацієнтам при боротьбі за красу обличчя та тіла при куперозі, розацеа, зморшках, вугровому висипанні, появі ознак вікових змін тіла, гіперпігментації.

Апаратна косметологія в Києві стає все більш популярною завдяки неінвазивності застосовуваних технік, абсолютної безпеки, відсутності больових відчуттів у клієнта під час сеансу, максимальної ефективності, відсутності періоду реабілітації, універсальності прийомів.

Клієнт не відчуває болю при проведенні процедури, що важливо.

Кваліфікований фахівець підбирає прийоми інструментів для впливу на епідерміс індивідуально для кожного пацієнта. Це дозволяє уникнути порушення цілісності шкірного покриву та виключити ймовірність розвитку ускладнень бактеріального характеру.

апаратна косметологія

Сертифікований центр Слім на Голосієво має ліцензію МОЗ пропонує записатися на відвідування найкращих фахівців у галузі апаратної косметології з вищою медичною освітою . Прийом відбувається за комфортних умов у спеціально обладнаному кабінеті, де ви зможете розслабитись присвятити час собі. Наш центр розташований поблизу станції метро Голосіївська та приваблює відвідувачів високою якістю надання послуг, доступними цінами, знижками, акціями для постійних клієнтів.

Записуйтесь на зручний для Вас час онлайн або за контактними телефонами.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого