Біль у шиї та її симптоми

причини болю Чим більше років людині, тим частіше відчуваються біль у шиї. Люди по-різному реагує такий стан організму. Часто не надають значення болю в шиї після підняття важких речей, при різкому повороті голови, при нахилі, після фізичного навантаження. Пробують лікуватися самостійно, приймаючи якісь медичні препарати, використовуючи болезаспокійливі мазі. Можливо, що вплив мазі, медикаментів тимчасово призупинить біль у шиї. Але згодом біль тільки посилиться. У життєвій метушні часто не звертається уваги на прояви перших больових симптомів. Важливо знати їх, щоб вчасно звернутися до невропатолога для встановлення діагнозу та лікування болю в шийному відділі хребта.

Біль у шиї та супутні симптоми

До характерних ознак починаються проблеми відносяться обмеження повороту голови в будь-який бік, характерний хрускіт в області шиї, болі в потиличній частині голови, головний біль. Якщо болять руки, плечові суглоби, плечі, якщо помітили, що знижується зір (можливо водному оку), з'являється пелена перед очима, затуманеність, нечіткість побаченого, запаморочення при прискоренні руху, невпевнена хода, це теж причина звернутися до невропатолога.

Не варто ігнорувати ситуацію, коли відчувається оніміння обличчя, руки, пальця на руці, «ходять мурашки» на шкірі рук, обличчя, різко змінюється артеріальний тиск, який важко нормалізується звичними препаратами. При появі шуму у вухах, розсіяної уваги, забудькуватості, неможливості зосередитися на одній справі, слуху, що знижується, проконсультуйтеся з фахівцем, щоб вирішити проблеми. Необхідно встановити причину, через яку відбувається больові синдроми в області шиї.

Причини виникнення болю в ділянці шиї

Стежити за станом здоров'я та вчасно звернутися до професіоналів – запорука повноцінного життя. Болі в області шиї виникають внаслідок тривалого статичного навантаження у водіїв, учнів, працівників офісів. У цих випадках причиною болю буде неправильна постава за партою, за робочим столом, тривалий час роботи за кермом, за комп'ютером. Після підняття, носіння ваг з'являються болі в шиї. Спорт допомагає підтримувати здоров'я, але сильні навантаження у спорті або окремих його видах можуть призвести до страждання від болю в шиї. Високий підбор навантажує шийний відділ хребта, що створює причину болю.

Невролог визначить причини болю в ділянці шиї, призначить індивідуальне лікування. Лікувальний масаж, апаратна терапія LPG, різні авторські методики дадуть позитивний результат лікування болю в шийному відділі, знімуть спазм м'язів, покращать кровообіг.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого