Безопераційна ліпосакція Vanquish me

ліпосакція vanquish me Набравши зайву вагу, дуже складно повернутися до струнких форм тіла без виснажливих фізичних тренувань, суворої дієти, що вимагають наявності вільного часу, великого бажання та терпіння. Заняття спортом не завжди закінчуються сприятливим результатом, а відмова від багатьох продуктів, може негативно відбитися на настрої або стані здоров'я.

Сучасні методи естетичної косметології дозволяють прибрати живіт й боки швидко, безболісно, без хірургічних маніпуляцій. Популярність інноваційної безконтактної техніки позбавлення від жирових відкладень - безопераційна ліпосакція Vanquish Мe, зростає в усьому світі. Апаратна процедура дозволяє повним пацієнтам прибрати жир на животі, зайві сантиметри на боках, стегнах, без втручання хірурга.

Позбавлення від зайвих кілограмів за технологією BTL Vanquish me скорочує час проведення сеансу, гарантує ефективний результат, який закріплюється з кожної проведеної процедури.

Дія апарату полягає в сфальцьованому радіочастотний вплив на проблемні ділянки тіла, направленому на руйнування структури жирових клітин. Унікальна безопераційна технологія дає можливість здійснювати обробку великої площі за один сеанс.

Переваги та протипоказання

Процедура, заснована на використанні унікального обладнання, дозволяє позбутися всіх жирових локацій за короткий проміжок часу, має цілий перелік переваг:

 1. відсутність больових відчуттів;
 2. немає анестезії;
 3. немає дорогих витратних матеріалів;
 4. не передбачає реабілітаційного періоду;
 5. доступна у фінансовому плані.

Протипоказання для безопераційної ліпосакції:

 • психічні розлади;
 • невралгічні захворювання;
 • проблеми зі згортанням / циркуляцією крові;
 • прийом антикоагулянтів;
 • хвороба внутрішніх органів (нирки, печінку, шлунок);
 • присутність в тілі імплантатів, кардіостимулятора, внутрішньоматкових контрацептивів;
 • вагітність;
 • онкологія;
 • серцево-судинні захворювання.

Принцип дії

Методика з використанням апарату Vanquish me BTL - це ефективний спосіб ліпосакції, що виключає безпосередній контакт приладу з тілом пацієнта. Унікальний варіант позбавлення тіла надмірної ваги - за малий проміжок часу легко відкоригувати фігуру, повернувши їй красиві форми.

Проблемна зона поміщається під конструкцією з панелей, що створюють електромагнітне поле. Спрямований потік високочастотної теплової енергії впливає на глибокі підшкірні шари. Під дією тепла жирові молекули розпадаються та виводяться з організму. Апаратна технологія ліполізу це регулювання параметрів генератора радіочастотного випромінювання, відповідно до товщини шару жирової тканини. Один сеанс на тиждень тривати не більше 45 хвилин, при обробці області живота, близько півгодини - в зоні стегон.

Результат стає помітний по закінченню 2 - 3 тижнів. Сьогодні ліпосакція рекомендується пацієнтам, які зазнали «фіаско» при експериментах над своїм тілом, здійснюваних іншими методами.

Красива фігура в Слім (Київ)

Щоб дізнатися, як швидко безболісно прибрати живіт, боки в Києві, досить записатися до фахівця центру апаратної косметології «Slim». Перш ніж призначити лікування, лікар ознайомить пацієнта зі специфікою безопераційного методу ліпосакції, виявить можливі обмеження, визначить кількість сеансів, розрахує приблизну вартість процедури.

В ході лікування не тільки помітно зменшується обсяг жирової тканини, але й вирівнюється рельєф шкіри в целюлітних зонах. Ціна «операції» залежить від масштабу проблеми, індивідуальних особливостей фігури, кількості маніпуляцій, необхідних для отримання бажаного результату. Переконатися в ефективності методики допоможуть відгуки реальних пацієнтів центру «Слім» Київ на сайті slim.ua. Запис на прийом здійснюється в телефонному режимі, через e-mail або опцію «Записатися на процедуру безопераційна ліпосакція Vanquish me в Києві зараз».

Різновид процедури
Ціна
Живіт + сідниці та стегна
5000 3500
Сідниці та стегна
3000 1800
Живіт
3000 1800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого