Безопераційна ліпосакція в Києві апаратом Vanquish me від BTL

btl Vanquishe Me

Набравши зайву вагу, дуже складно повернутися до струнких форм тіла без виснажливих фізичних тренувань, суворої дієти, що вимагають наявності вільного часу, великого бажання та терпіння. Заняття спортом не завжди закінчуються сприятливим результатом, а відмова від багатьох продуктів, може негативно відбитися на настрої або стані здоров'я.

Сучасні методи корекції фігури в естетичній косметології дозволяють прибрати живіт, боки, швидко та безболісно, без ліпосакції. Популярність інноваційної процедури безопераційна ліпосакція на апараті компанії BTL Vanquish Me позбавить від жирових відкладень на животі, стегнах. Апаратна процедура ліпосакції в Києві в центрі Slim дозволяє повним пацієнтам прибрати жир на животі, зайві сантиметри на боках, стегнах, без втручання хірурга.

Позбавлення від зайвих кілограмів за технологією BTL Vanquish me скорочує час проведення сеансу, гарантує ефективний результат, який закріплюється з кожної проведеної процедури.

Дія апарату полягає в радіочастотному впливі та прогріві жирової клітини на проблемні ділянки тіла, направленому на руйнування структури жирових клітин. Безопераційна ліпосакція в Києві дає можливість здійснювати обробку великої площі за один сеанс.

Переваги та протипоказання безопераційної ліпосакції

Процедура, заснована на використанні унікального обладнання компанії BTL, дозволяє позбутися всіх жирових відкладень за короткий проміжок часу, має цілий перелік переваг:

 1. відсутність больових відчуттів;
 2. немає анестезії;
 3. немає дорогих витратних матеріалів;
 4. не передбачає реабілітаційного періоду;
 5. доступна у фінансовому плані.

Протипоказання для безопераційної ліпосакції Vanquish Me:

 1. психічні розлади;
 2. невралгічні захворювання;
 3. проблеми зі згортанням / циркуляцією крові;
 4. прийом антикоагулянтів;
 5. хвороба внутрішніх органів (нирки, печінку, шлунок);
 6. присутність в тілі імплантатів, кардіостимулятора, внутрішньоматкових контрацептивів;
 7. вагітність;
 8. онкологія;
 9. серцево-судинні захворювання.

Принцип дії апартної корекції фігури

Методика безопераційної ліпосакції з використанням апарату Vanquish me BTL - це ефективний спосіб ліпосакції, що виключає безпосередній контакт приладу з тілом пацієнта. Унікальний варіант позбавлення тіла від надмірної ваги - за малий проміжок часу легко відкоригувати фігуру, повернувши їй красиві форми.

Проблемна зона поміщається під конструкцією з панелей, що створюють електромагнітне поле. Спрямований потік високочастотної теплової енергії впливає на глибокі підшкірні шари. Під дією тепла жирові молекули розпадаються та виводяться з організму. Апаратна технологія ліполізу це регулювання параметрів генератора радіочастотного випромінювання, відповідно до товщини шару жирової тканини. Один сеанс на тиждень тривати не більше 45-90 хвилин, при обробці області живота, близько півгодини - в зоні стегон 45 хв.

Результат від процедури ліпосакції стає помітний по закінченню 2 - 3 тижнів. Сьогодні апаратна ліпосакція в Києві рекомендується пацієнтам, які зазнали «фіаско» при експериментах над своїм тілом, здійснюваних іншими методами.

Красива фігура в центрі Слім на Голосіїво

Щоб дізнатися, як швидко та безболісно прибрати живіт, боки в косметологічних центра у Києві, досить записатися до фахівця центру естетичної медицини «Slim». Перш ніж призначити процедуру, масажист ознайомить пацієнта зі специфікою безопераційного методу ліпосакції, виявить можливі обмеження, визначить кількість сеансів, розрахує приблизну вартість процедури.

В ході лікування не тільки помітно зменшується обсяг жирової тканини, але й вирівнюється рельєф шкіри в целюлітних зонах. Ціна «поцедури Vanquish Me BTL в Києві» залежить від масштабу проблеми, індивідуальних особливостей фігури, кількості процедур, необхідних для отримання бажаного результату. Переконатися в ефективності методики допоможуть відгуки реальних пацієнтів центру «Слім» Київ на сайті slim.ua. Запис на прийом здійснюється в телефонному режимі, через e-mail або опцію «Записатися на процедуру безопераційна ліпосакція Vanquish me в Києві зараз».

Різновид процедури
Ціна
Живіт + сідниці та стегна
5000 4000
Сідниці та стегна
3000 2400
Живіт
3000 2400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого