Видалення пігментації на Оболоні лазером

У центрі Slim на Оболоні можна швидко та ефективно позбутися небажаної пігментації на обличчі та інших ділянках тіла завдяки інноваційній методиці лазерного впливу та різних пілінгів.

Пігментні плями від ластовиння до великих ділянок хлоазм та епідермальних родимок можна швидко усунути сучасним методом, а саме – лазерною терапією. Вам не потрібно буде використовувати повільно діючі засоби, що відбілюють, безуспішно боротися з контрастними особі плямами шляхом маскування тональними кремами, щодня переживати з приводу своєї зовнішності, дивлячись у дзеркало після вмивання. Пігментацію можна видалити досить швидко, без болючих відлущування, а також народних малоефективних засобів.

видалення пігментації

Лазерна терапія в центрі Slim на Оболоні дозволить оперативно і надовго забути про проблему, переживання і всілякі турботи, покращити психоемоційний стан і якість життя, не турбуючись про маскування шкірних дефектів.

Пігментація, її види та причини

Для початку варто сказати, що пігментація має різні форми прояву, які не завжди можуть стати причиною комплексів з приводу зовнішності. Наприклад, ластовиння не є такою вже гострою проблемою в принципі, хоча їх намагаються прибрати 80% представниць жіночої статі. Але ось француженки, наприклад, часто малюють їх у себе на обличчі, щоб виглядати більш спокусливо, а світські дами, що носять вуаль, нерідко воліють у дизайні цього аксесуара кілька рівних витончених цяток, що надають обличчю шарм.

Але вся проблема в тому, що іноді ці маленькі природні пігментні цятки на обличчі не розподіляються виключно на носі та під очима, надаючи витонченості та сонячної спокуси. Вони можуть серйозно порушити загальне сприйняття особи нерівномірністю та зайвою кількістю, розташовуватися в області губ, чола, підборіддя або шиї, істотно порушуючи гармонію та привабливість обличчя.

Проблема особливо актуальна у випадках, коли замість дрібних точок пігментація виявлена ​​у вигляді суцільних плям, іноді опуклих, або надто явно виражених гладких і плоских. Вони можуть бути досить великі, що вже заважає, особливо макіяжу і естетиці особи. Це яскраво виражені хлоазми, пігментовані ділянки після рубців, вікова або гормональна пігментація, родимі плями, які особливо стають помітними у весняно-літній період.

Існує багато методів усунення цих косметичних патологій, але звернути увагу варто на сучасний пілінг та лазерний спосіб видалення пігментації.

Причини пігментації різних видів

Нерівномірне та зайве накопичення пігменту меланіну в клітинах епідермісу може відбуватися у зв'язку з різними факторами:

 1. спадкова схильність до сприйняття ультрафіолету, а також бажання довго піддаватися впливу сонячних променів на пляжі або в солярії;
 2. проблеми з ендокринною системою;
 3. місця загоєння після травм, рубці, шрами;
 4. вікові та гормональні зміни в організмі;
 5. період вагітності;
 6. захворювання шлунка, нирок, печінки, сечостатевої системи.

Варто насамперед звернутися до профільних лікарів у випадках, якщо пігментація виникає у певний період. Спадкові фактори цілком зрозумілі, але якщо плями з'являються раптово, тим більше, у зрілому віці є об'єктивні причини звернути увагу на поточний стан здоров'я, перш ніж просто позбавлятися зовнішніх симптомів пігментації.

Покази для лазерного видалення пігментних плям

До числа пігментації на обличчі, яку потрібно усунути в естетичних цілях, підлягають:

 1. темні опуклі лентиго з рівними краями відносно невеликих розмірів до 5-6 мм;
 2. нерівні, але гладкі мелазми та хлоазми;
 3. рясні ластовиння, нерівномірні, псують сприйняття обличчя та інших ділянок тіла.

Попередньо перед лазерною терапією потрібна консультація профільних фахівців з метою виявлення причин, природи пігментації та розробки програми усунення від патології.

Як видаляється пігментація лазером на Оболоні?

Лазер проникає на необхідну глибину і просто руйнує його, а на місці дії починає працювати природний синтезатор нормального пігменту, який виробляє меланін відповідно до кольоротипу шкіри. Чітко спрямований локальний вплив променя також не викличе освітлення прилеглих зон епідермісу, тому ефект контрасту з сусідньою ділянкою обробки шкірним покривом не буде спостерігатися.

Після сеансу пацієнт може помітити невелике почервоніння в дію лазером, яке пройде протягом кількох годин. Невеликі мікротравми таки будуть присутні. На місці обробки через день-три виникне скоринка, що лущиться. Знімати її не можна – вона сама відпаде, залишивши по собі чисту, здорову шкіру. Можливі почервоніння у зоні впливу, навіть слабкі набряки. Все це пройде через тиждень чи раніше, залежно від індивідуальних особливостей організму.

Методика лазерного видалення пігментації у центрі Slim на Оболоні проводиться лазером Fotona та Quanta System. З його використанням процедура абсолютно безпечна, безболісна та малотравматична. Курс, зазвичай, не обмежується одним сеансом. Видалення пігментації потрібно повторювати з інтервалом на місяць. Мінімум потрібно вибачити 2-3 сеанси, а, можливо, і більше, залежно від ступеня виразності проблеми та типу дефекту та вибраного методу видалення.

Протипоказання до видалення пігментації: загальні захворювання, локальні та тимчасові обмеження

 1. онкологія, ВІЛ, СНІД;
 2. поточні інфекційні, запальні захворювання, хронічні загострення;
 3. проблеми з судинами;
 4. дерматологічні хвороби;
 5. неврози, епілепсія;
 6. пігментація, пов'язана з порушеннями у клітинній структурі, викликана новоутвореннями.

Також видаляти всі види пігментації лазером та пілінгами категорично не можна під час вагітності, лактації, у період вигодовування немовляти грудним молоком.

Запишися в центр Slim на Оболоні та зробіть своє життя яскравішим та якіснішим, позбавившись комплексів з приводу зовнішності!

Видалення пігментації
Ціна
Пігментну пляму 1 см2
550
Видалення пігментації на лобі
800
Видалення пігментації одна щока
800
Видалення пігментації на руках (кисті повністю)
1600
Видалення пігментації, зона декольте
2000

 

Серединне шліфування (реабілітація 5-7 днів)
Ціна
Лазерна шліфовка 1 см2
200
Обличчя
5000
Шия
4000
Декольте
5000
Повіки та гусячі лапки
1800
Періорбітальна зона
3000
Лоб
1500
Щоки
2000
Носогубний трикутник
2000

 

Фракційне шліфування, наноперфорація (реабілітація 3-5 днів)
Ціна
Наноперфорація 1 см2
200
Обличчя
4000
Обличчя + Шия
5000
Шия
3000
Декольте
3000
Область грудей + декольте
5000
Груди
3000
Шия + декольте
4000
Носогубний трикутник
1500
Орбітальна область + гусячі лапки
1500
Тильна поверхня кистей рук
2000
Живіт
5000
Стегна (внутрішня поверхня)
5000

 

Лазерний пілінг / Оксамитова шкіра
Ціна
Обличчя
3000
Шия
2100
Декольте
2500
Кисті рук
1800

 

Дермальне омолодження + Frac3 ліфтинг
Ціна
Обличчя
2500
Обличчя + Шия
1900
Шия
2000
Декольте
4400
Шия + декольте
3100
Обличчя + шия + декольте
5000
Руки повністю
4500
Сідниці
4500
Інтимні зони, 1 сеанс
3400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого