Ручний та апаратний лікувальний масаж на Оболоні

Лікувальний масаж, який професійно виконується фахівцями клініки естетичної медицини Slim на Оболоні, включає низку технік, спрямованих на скульптурування тіла, оздоровлення та профілактику захворювань. Методики, залежно від розв'язуваних завдань, можуть бути спрямовані на загальне підвищення тонусу, вплив на всі зони тіла, або сегментарне – масування окремих ділянок з метою покращення кровообігу, лімфодренажу, розвантаження кістково-м'язового апарату, ліквідації застійних явищ, целюліту, зниження жирових відкладень та інші.

масаж

Поряд з апаратними методиками, такими як вакуумний лімфодренаж, пресотерапія та іншими, великою затребуваністю користується класичний мануальний масаж, що виконується вручну профільними фахівцями високої кваліфікації, що працюють у штаті Slim на Оболоні. Поряд із професійно розробленими техніками, спрямованими на досягнення ефективних результатів у кожному індивідуальному випадку, у масажних кабінетах центру забезпечується повний комплекс зовнішніх умов, що підвищують результативність та сприятливо впливають на загальний стан пацієнта.

Показання до лікувального масажу

Лікувальний масаж на Оболоні рекомендований як окремою регулярною процедурою, так і у складі оздоровчого комплексу. Вони дозволяють відновити тонус м'язів, нормалізувати кровообіг, нівелювати застійні явища, що особливо важливо для пацієнтів у період реабілітації після операцій або тих, хто змушений через проблеми зі здоров'ям тривалий час вести лежачий або малорухливий спосіб життя. Загальний оздоровчий масаж, розслабляючий та профілактичний масаж, виконаний у правильно підібраній спеціалістом індивідуальній техніці, дозволяє відновити бадьорість, досягти фізичного розкріпачення після тривалої стаціонарної напруги м'язів, що особливо актуально для людей, специфіка роботи яких передбачає тривале сидяче положення або перебування на ногах.

Регулярний мануальний вплив на тіло має потужний позитивний ефект у боротьбі з ожирінням, целюлітом, розтяжками, відкладенням солей, при проблемах зі шкірою, діагностованої загальної фізичної слабкості, оніміння окремих ділянок і частин тіла, утруднених рухах, паралічах. Масаж може бути показаний як супутня терапія в період відновлення після тривалих захворювань, як ефективна процедура для післяопераційної реабілітації.

Лікувальний масаж рекомендований і пацієнтам, спосіб життя яких передбачає значні фізичні навантаження. Масаж спини сприяє підвищенню імунних функцій організму, витривалості, зміцненню м'язів, зняття набряків, нормалізує кровообіг, лімфодренаж, обмінні клітинні процеси, позитивно впливає на загальне самопочуття, стан шкіри, дерми, внутрішніх тканин.

Види масажу та методики мануального впливу, що проводяться в центрі Slim на Оболоні

Крім загального, оздоровчого, профілактичного та розслаблюючого мануального впливу на все тіло в цілому, також практикується й кілька різновидів локальних лікувальних масажів, що передбачають, зокрема, вплив на:

 1. шийно-комірцеву зону та область волосистої частини голови для усунення головного болю, запаморочення, дискомфорту та «прострілів» у шийній області;
 2. верхні кінцівки (кисті, плече, передпліччя);
 3. шийно-грудний відділ (при захворюваннях дихальних шляхів, міжреберної невралгії);
 4. шийно-лопаткову зону хребта (остеохондроз, невралгії, м'язові спазми);
 5. нижні кінцівки (гомілка, стегна, стопи);
 6. надпліччя, область лопаток;
 7. попереково-крижова, тазостегнова ділянка (защемлення нервів, протрузія дисків);
 8. зону живота, що позитивно впливає на функцію травлення, усуває метеоризм, проблеми зі стільцем, служить гарною профілактикою жовчнокам'яної хвороби;
 9. зони жирових відкладень та області появи стрій (ягідниці, стегна, спина, живіт, груди).

Лікувальний масаж дозволяє зняти спазми, больові відчуття, нормалізувати нервові імпульси, служить надійною профілактикою від гриж, респіраторних, м'язових захворювань, хронічних патологій дихальних шляхів та інших недуг.

Прийоми та техніки масажу

Під час виконання масажу спеціаліст проводить контактні маніпуляції, які включають:

 • м'яке розігрівальне погладжування для стимулювання кровообігу, зняття напруги м'язів;
 • розминання та розтирання м'яких тканин ступеня інтенсивності, що чергується, для розм'якшення відкладень, підвищення м'язового тонусу, запуску процесів регенерації;
 • вібраційні рухи точкового, локального стимулюючого впливу в різних напрямках.

У кожному конкретному випадку масажисти центру Slim на Оболоні підбирають індивідуально техніку, яка спрямована на оптимальне та результативне вирішення конкретної проблеми пацієнта. При цьому враховуються такі фактори як вік, загальний фізичний стан, відсутність протипоказань.

Протипоказання для лікувального масажу

У ряді випадків фахівець може відмовити від проведення загального або локального лікувального масажу, якщо пацієнт має певні захворювання або тимчасові протипоказання. У списку патологій:

 1. інфекційні, вірусні захворювання, хронічні на стадії загострення, запальні процеси в організмі, загальне нездужання, застуда, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 2. інтоксикації;
 3. варикозні захворювання;
 4. онкологія;
 5. цукровий діабет;
 6. психічні захворювання;
 7. підвищена набряклість;
 8. Серцеві, судинні хвороби;
 9. туберкульоз;
 10. вагітність;
 11. порушення роботи венозної та лімфосистеми;
 12. серйозні захворювання травного тракту, а також гінекологічні та урологічні проблеми виключають масаж зон живота.

Лікувально-оздоровчий масаж не призначається за наявності в передбачуваній ділянці мануального або апаратного впливу свіжих ран, порізів, гематом, травм м'яких тканин, кісткових переломів або тріщин, за наявності металевих стрижнів у кістках.

Перш ніж призначити курс лікувального масажу, спеціаліст центру естетичної медицини Slim на Оболоні обов'язково проводить попередню консультацію з пацієнтом, вивчає анамнез, може призначити додаткове обстеження щодо виявлення протипоказань. Далі розробляється програма проведення лікувальних масажних процедур відповідно до конкретних цільових завдань, що складається з певної кількості сеансів та періодичності проведення.

Наші масажисти практикують ряд лікувальних, профілактичних, розслаблюючих та тонізуючих масажів, серед яких – класичний, LPG масаж, антицелюлітний, сегментарний проблемних локальних зон тіла, лімфодренажний , медовий та інші. Тривалість процедур варіюється в межах 40-90 хвилин. Ціни на масаж - адекватні і демократичні, при проходженні курсу клієнти отримують 10% знижку від загальної вартості. Фахівці гарантують безпеку, ефективність, позитивну динаміку, дотримання всіх медичних норм, відмінні умови, уважне ставлення до клієнта та контроль за станом здоров'я.

КласичнийЦіна (грн)-10% на курс
Шийно-комірцевої зони 350  
Спини 450 4950
Класичний 600 5400
Класичний загальний 770 6930
Класичний обличчя / рук / стоп (на вибір) 400 360
Антицелюлітний масажЦіна (грн)-10% на курс
Масаж проблемних зон (живот поперек сідниці стегна) 550 4950
Антицелюлітний загальний 650 5850
LPG масаж 550 4950
Масаж гуаша (китайський масаж) 600 5400
РозслаблюючийЦіна (грн)-10% на курс
Спина 600 5400
Загальний розслаблюючий 770 6930
Релакс-масаж бамбуковими віниками 600 5400
Релакс-масаж бамбуковими паличками + масаж стоп 600 5400
ЛімфодренажнийЦіна (грн)-10% знижка на курс
Спина 600 5400
Загальний 770 6930
LPG лімфодренаж 550 4950
МедовийЦіна (грн)-10% при оплаті курсу
Проблемних зон 600 5400
Все тіло 770 7000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого