Масаж body lpg на Оболоні в центрі Slim

Кожна жінка мріє стати стрункою, витонченою, мати осину талію та ідеальну фігуру. Але як цього досягти, коли зайві сантиметри та кілограми ніяк не хочуть залишати організм. Застосування ін'єкцій, ліпосакцій та різноманітних препаратів для зниження ваги нерідко завдають непоправної шкоди здоров'ю та зовнішності.

масаж Lpg

Традиційний ручний масаж тіла теж не сприяє кардинальним змінам фігури та ваги. Але сучасні апаратні технології прийшли на допомогу жінкам у вирішенні питання зниження ваги, моделювання силуету фігури, лікування целюліту без застосування радикальних методів.

Надійною альтернативою гарному ручному антицелюлітному масажу є апаратний lpg body масаж що проводиться в центрі Slim на Оболоні. У нас працюють кваліфіковані масажисти з досвідом понад 10 років, які застосовують методику вакуумно-роликового масажу для вирішення всіх естетичних проблем.

Методика масажу, проведена апаратом LPG останнього покоління, не тільки позбавляє поверхневого та зовнішнього прояву підшкірних жирових накопичень, але й допоможе усунути проблему повністю.

Методика та принцип дії вакуумно-роликового масажу апаратом LPG

Унікальність та новизна даного методу масажу полягає в одночасному впливі на тіло вакуумного та механічного впливу. Спочатку вакуумна насадка lpg (маніпула) піднімає і захоплює шкірні складки проблемних ділянок шкіри або в місцях утворення целюліту і активно впливає ролерами, що знаходяться в ній.

Через енергійну вібрацію та масажування ролерів на даній ділянці шкіри збільшується кровообіг та обмінні процеси, внаслідок чого інтенсивно розминається підшкірний жировий прошарок. Активна робота ролерів стимулює процеси відновлення структури тканин ушкоджених целюлітом та поступового спалювання жиру. Після декількох регулярних процедур апаратного масажу фігура налаштовується до необхідної форми.

Результат проведеного курсу lpg body масажу у центрі Слім на Оболоні:

  1. значне скорочення, зменшення надлишкового та локального жирового прошарку;
  2. коригування силуету фігури пацієнта;
  3. прискорення обмінних процесів у клітинах організму, вироблення колагену, поліпшення циркуляції крові та відтік лімфи;
  4. рівна пружна поверхня шкірних покривів;
  5. відсутність в'ялості, набряклості шкіри, тривала стійкість досягнутого результату;
  6. індивідуальний підхід до кожного клієнта (варіант локального впливу на проблемну зону);
  7. покращення настрою, самопочуття та підняття самооцінки пацієнта.

Lpg body масаж показаний при лікуванні целюлітних утворень, зайвої ваги, місцевих підшкірних утворень жиру, виведенні шлаків з організму, післяпологової корекції тіла.

Протипоказаний масаж при вагітності, годуванні груддю, захворювання у гострій фазі розвитку, онкологічні утворення та тромбофлебіт.

Основні вимоги до апаратного масажу тіла

body lpg obolon massage Перед початком сеансу апаратного масажу у центрі Slim на Оболоні, масажист проведе детальну консультацію та визначить проблему. Для захисту від неприємних відчуттів та дотримання гігієни пацієнт одягає спеціальний lpg костюм. По еластичній поверхні тканини костюма здійснюють апаратний масаж і це дозволяє рівномірно розподілити зусилля на вплив ролерів апарату.

Рекомендована кількість процедур від 10 до 12 тричі на тиждень з урахуванням індивідуальної чутливості та стану самопочуття клієнта. Понад 80% пацієнтів помічає значне покращення та позитивні наслідки після 4-6 сеансів.

Ендермологічна методика вакуумно-роликового масажу LPG отримала визнання провідними пластичними хірургами в усьому світі та вважається найякіснішим та нешкідливим методик усунення зайвих кілограмів та целюлітних утворень. Оптимальні ціни на професійний вакуумно-роликовий масаж та гнучка система знижок у центрі Слім на Оболоні залишать найкращі враження.

Результаты LPG массажа

Будемо раді бачити Вас у нашому центрі на Оболоні неподалік м. Мінська та інших районах Києва. Ми допоможемо Вам швидко перемогти целюліт, зменшити обсяги тіла. Вартість курсу апаратного масажу залежить від методики та кількості процедур.

LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого