центр косметології слім

Апаратна косметологія у Києві

косметолог

З наближенням 30-річного віку ми починаємо помічати, що підтримувати природну молодість та красу обличчя, тіла стає набагато складніше.

Жодний сучасний косметичний засіб, що омолоджує креми, маски не здатні проникнути в шари шкіри так глибоко й омолодити наші клітини як апаратні методики.

Саме тому все більшої популярності в центрах, клініках у Києві набуває апаратна косметологія. Список косметологічних процедур, які спрямовані на омолодження, підтяжку шкіри обличчя, корекцію фігури, лікування целюліту за допомогою спеціальних косметологічних апаратів зростає щодня.

Апаратної косметології у Києві дозволяють значно знизити швидкість старіння шкіри, усунути існуючі дерматологічні захворювання, дефекти шкіри обличчя, тіла, підвищити тургор та відновити здоров'я шкіри загалом.

Особливості апаратної косметології

Методи апаратної косметології мають на увазі використання майстром ультрасучасного обладнання. Йдеться про новітні косметологічні апарати, оснащені величезною кількістю насадок, усілякими режимами роботи, які виключають втрату ефективності в порівнянні з людським фактором.

Характер, інтенсивність та методи впливу на шкіру обличчя, тіла за допомогою косметологічних апаратів (LPG Ендермологія, RFліфтинг, Мікроструми, Пресотерапія, Лазери для епіляції, Лазери для косметології, дерматології) підбирає індивідуально, враховуючи особливості та проблеми конкретного клієнта.

Застосування апаратних методик у косметологічних центрах, дедалі більше зростає з кожним днем. Але варто пам'ятати, що не всі апаратні методики можуть дати хороший результат, бути безпечними, оскільки багато клінік, салонів, вибирають китайське обладнання, яке не таке ефективне як оригінальні апарати. У косметологічному центрі Slim у Києві на Оболоні, Позняках, Голосіїво, ви можете особисто випробувати різноманітні варіації процедур по обличчю, тілу, які дадуть вам бажаний результат.

Апаратні процедури дозволяють скоригувати контури тіла, позбутися слідів розтяжок, рубців, проявів целюліту, очистити шкіру обличчя від пігментації, судин, покращити її колір, розгладити вікові зморшки.

Переваги апаратної косметології

косметологія Застосування в косметології спеціальних апаратів стало особливо популярним завдяки можливості позбутися наболілої проблеми в максимальні терміни. Усунення дефектів шкіри відбувається без мінімального хірургічного втручання.

Вплив практично не викликає больових відчуттів, дискомфорту. Дану терапію вважають досить універсальною, її легко можна поєднувати з іншими косметичними процедурами.

Найчастіше на процедури в нашому центрі «Слім» у Києві записуються клієнти, які зіткнулися з проблемами:

  • вугрової висипки та вираженими слідами постакне;
  • зайвої маси тіла;
  • вираженими слідами целюліту;
  • підвищеної пігментації тіла;
  • рубцевих утворень;
  • захворювань шкірних покривів, у тому числі голови.

В умовах центру «Слім» ми доповнюємо комплексний апаратний вплив застосуванням спеціальної косметики, здатної в ході процедури проникнути у глибокі шари шкіри та зробити результат лікування найбільш продуктивним. Наші лікарі дерматологи підбирають персональну програму для кожного клієнта.

Висока ефективність та безпека проведених процедур зробили апаратну косметологію найпопулярнішою в сучасному Києві.

Апаратна косметологія – ціна вашої краси на довгі роки!

Якщо бажаєте омолодити шкіру, прибрати обсяги, обов'язково запишіться на лазерну, апаратну косметологічну процедуру, результат якої вас приємно здивує.

Лазерна косметологія настільки популярна, що кожен салон, клініка, центр намагається придбати якісне обладнання для вирішення таких проблем як: видалення небажаного волосся на обличчі, тілі, видалення судин, лікування вугрової хвороби. Шкірні покриви набувають здорового кольору, пружності, сяйва, мімічні зморшки зникають, поверхня шкіри стає ідеально гладкою.

У нашому центрі на Оболоні, Позняках, Голосіїво, Ви також можете випробувати на собі апаратний пілінг та LPG лімфодренаж, зупинити вибір на лазерній косметології. Фото до та після процедур проведених спеціальними косметологічними апаратами, доступні ціни, безпека є гарантією якості в нашому центрі. Відразу після закінчення косметологічної процедури ви зможете повернутися до повноцінного життя без обмежень.

Найкраща турбота про красу обличчя,тіла - апаратна косметологія, популярність якої не можна зменшити в порівнянні з класичними методиками. Даний тип косметології дозволяє досягати швидких та відмінних результатів. Приходьте до центрів Слім, розташованих в районах: Оболонь, Позняки, Голосіїво та переконайтеся в цьому самі.

LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400
Різновид процедуриЦіна (грн)
Мікрострумова терапія 600
Мікрострумова терапія із введенням активних компонентів 700-900
Turbo-ліфтінг 800
Лімфодренаж 600
Лікування акне 400
Відновлення після лазерних процедур 1400
Впровадження коллагенового листа-маски 450
Радіохвильовий ліфтинг обличчя
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Обличчя
800
Декольте
550
Обличчя + шия + декольте
1350
Обличчя + шия
950
Носогубна складка
450
Шия + підборіддя
550
Шия + декольте
750
Періорбітальна зона (зона очей)
450

 

Радіохвильовий ліфтинг тіла
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Внутрішня поверхня стегон
650
Гомілки (задня поверхня)
650
Живіт (передня поверхня)
850
Фланки (боки)
650
Живіт + фланки (боки)
1000
Сідниці
700
Живіт + сідниці
1050
Задня поверхня стегон
850
Передня поверхня стегон
650
Стегна (3 зони) + сідниці
1650
Коліна
550
Руки
650
Спина (область лопаток)
700
Проблемні зони (живіт + задня поверхня стегна + сідниці)
1550

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого