TightSculping на Оболоні

Безопераційна лазерна ліпосакція TightSculping передбачає вплив неінвазивного лазера Fotona, де з'єдналися різні за довжиною робочої хвилі – 1064нм плюс 2940 нм. Сьогодні це ідеальний варіант для корекції фігури, підтяжки шкіри.

Лазерний ліполіз дозволяє швидко та безпечно для здоров'я, зменшити жирові пакети, зменшити обсяг проблемної зони, підтягнути шкіру без відсутності реабілітаційного періоду.

tightsculping

Особливості лазерної корекції Tight Sculping

Під час проведення сеансу лазерної корекції TightSculping на шкіру впливають комбінованими потоками хвиль різних потужностей. Це технологія Fotona Piano плюс Fotona Smooth.

Сутність методики - глибокий прогрів шкіри, який запускає фототермічний апоптоз адипоцитів.

Під впливом лазерних потоків відбувається реструктуризація верхніх шарів жирової тканини, згладжується та ущільнюється поверхня шкіри.

Показання до процедури TightSculping Fotona:

  • в'ялість шкірного покриву;
  • вікові ущільнення на шкірі (різні зони);
  • спотворення форм та контуру тіла;
  • пігментація дерми;
  • втрата здорового кольору епідермісу;
  • поверхневі та глибокі зморшки на різних стадіях.

Де зробити процедуру Fotona TightSculpting у Києві?

Лазерна ліпосакція Fotona проводиться у кожному центрі Slim у районах Оболонь, Позняки, Голосіїво. Процедура лазерное підтяжки шкіри тіла проводиться за протоколом у кілька етапів:

  1. Робота з імпульсами Fotona Piano. Мета – знизити рівень жирових відкладень, провести глибоке ефективне ущільнення дерми. Коли енергія зазнає впливу підшкірного шару пацієнта, активізується метаболізм жирових клітин організму, а дерма залишається не ураженою.
  2. Робота з імпульсами лазерами Fotona Smooth. Мета – усунути в'ялість шкірного покриву. За рахунок контрольованого комп'ютерного та лікарського кабінету проводиться реконструкція організму колагену у клітинах. Це позитивно впливає на зниження в'ялості шкіри, покращує її еластичність.

Лазерна та апаратна корекція фігури в центрі Slim на Оболоні, поряд з метро Мінська проводиться за доступною ціною у Києві.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого