Топ препаратів для біоревіталізації

препарати для біоревіталізації

Кожна жінка гідна того, щоб бути молодою та красивою, заради краси ми виконуємо різноманітні заповіді, починаючи від любові до себе й закінчуючи дієтами та вимотуючими вправами. На одному з перших місць стоїть догляд за обличчям.

Але така сяюча й прекрасна у 18 років шкіра до 25 років вже втрачає свій натуральний персиковий колір, а ще через 10 років потребує глибшого догляду. Один із способів повернути шкірі обличчя молодість це процедура біоревіталізації.

Що таке біоревіталізація

Наша шкіра містить невелику кількість гіалуронової кислоти від природи, завдяки цьому відбувається зволоження та регенераційні процеси, що забезпечують сяйво та молодість. З віком природний вміст гіалуронової кислоти зменшується, а клітини вже не можуть її синтезувати самостійно.

Процедура біоревіталізації дозволяє повернути шкірі необхідну для роботи та регенерації кількість гіалуронової кислоти, стимулювати клітини до вироблення колагену та еластину, що відповідають за пружність та молодість, прибрати видимі ознаки старіння та дрібні зморшки. Біоревіталізація дозволяє оздоровити шкірні покриви за незначних дефектів або пігментації, тому проводити її можна й для молодої шкіри.

Як підібрати препарат для біоревіталізації

Сьогодні технологія біоревіталізації шкіри широко застосовується на ринку косметичних та медичних послуг, удосконалюються та засоби, що активно застосовуються для проведення багатоетапних курсів. Всі препарати для біоревіталізації поділяються на групи відповідно до віку пацієнта та майбутніх косметологічних завдань, що висуваються до біоревіталізації.

Молода шкіра потребує зволоження, усунення незначних проблем, дрібних зморшок, невеликих пігментних плям, тому пацієнтам до 30 років підійдуть препарати, розроблені на базі неочищеної гіалуронової кислоти. Вони додадуть шкірі еластичності та пружності, вирівнюють тон та рельєф.

Шкіра після 30 років може мати ширший спектр косметичних та медичних проблем, тому для неї спеціально розроблені комплексні препарати для біоревіталізації, що включають амінокислоти, вітаміни, пептиди, мінеральні речовини.

На що звернути увагу при виборі препарату

бморевіталізація

Косметологи враховують низку показників, від яких залежить вибір препарату для біоревіталізації, тільки з урахуванням усіх факторів впливу можна отримати довгостроковий результат:

  • Вік пацієнта – всі препарати розраховані на певний вік шкіри - важливо розуміти, що найдорожчий та найефективніший не принесе результату при використанні на невідповідній віковому цензу.
  • Тип шкіри та особливості дефектів та пошкоджень – склад косметологами розрахований на вирішення певних косметичних проблем.
  • Клінічно доведена ефективність та якість препарату – косметичні процедури вимагають використання перевірених препаратів, що пройшли сертифікацію. Препарати вищої якості можуть бути вищими в ціні, але цінова різниця може виявитися незначною порівняно з впливом, який може вплинути на організм на неперевірений склад.
  • Перевірений виробник – особливо важливий, як й підтверджена якість.
  • Сумісність з іншими косметологічними процедурами та препаратами, що приймаються – особливо актуально це при прийомі пацієнтами гормонів або поведінці інших способів терапії.
  • Площа зони корекції – для добору необхідної дози препарату для біоревіталізації та правильного його розподілу.

Загальний стан організму, відсутність алергічних реакцій, наявність хронічних захворювань плюс враховується перед початком та під час проведення процедур біоревіталізації у косметолога.

Кращі препарати для біоревіталізації

Фахівці центру «Слім» мають великий досвід роботи з препаратами для біоревіталізації. Наші лікарі косметологи віддають перевагу безпечним та якісним препаратам, які добре показали себе за роки роботи. Ми пропонуємо лише найкращі з них нашим пацієнтам.

Meso Wharton – американського виробництва з унікальним пептидом та немодифікованою гіалуроновою кислотою призначений для посиленої регенерації клітин та вироблення в них колагену. Насиченість його коензимами, вітамінами, мінералами та амінокислотами робить такий препарат незамінним для глибокого відновлення зрілої шкіри та надання їй здорового та рівного тону.

Aquashine BTX комплекс для зрілої шкіри, складається з 50 компонентів, що забезпечують харчування та відновлення шкіри, розслаблення мімічних зморшок, ліфтинг та зволоження, вплив на зморшки різної глибини та зміцнення внутрішньої структури шкірного покриву. Він нормалізує тон та фактуру.

Jalupro виготовляється у Японії, де знають, як зберегти молодість шкіри надовго. До його складу крім гіалуронової кислоти входять амінокислоти, призначені для проведення регенерації та омолодження шкіри у пацієнтів від 35 років, результатом проведених процедур стане оксамитова м'яка шкіра з приємним ніжним кольором.

Juvederm Hydrate – препарат американського виробництва, виготовлений на основі високомолекулярного синтетичного гіалурону та природних антиоксидантів. Особливий склад препарату дозволяє отримати тривалий ефект від проведеної процедури омолодження. Прекрасно підходить для зрілої та втомленої шкіри.

Teosyal Pure Sense Redensity комплексний препарат із багатим складом із гіалуронової кислоти, вітамінів, амінокислот та антиоксидантів. Вироблений у Швейцарії ефективно підвищує захисні властивості зрілої шкіри, стимулює обмінні процеси у клітинах, працює з глибокими шарами дерми, значно зменшуючи глибину зморшок. Результатом впливу стане здоровий та сяючий вигляд обличчя.

для уколів красиPrincess Rich вироблено в Австрії на основі нестабілізованої гіалуронової кислоти. Включення до складу гліцерину робить його препаратом вибору для пацієнтів з алергічними реакціями шкіри та для пацієнтів 30-35 років з витонченою та висушеною шкірою. Він дозволяє отримати здоровий та сяючий тон за кілька застосувань, повернути обличчю свіжість та молодість.

Teosyal Meso виготовлений у Швейцарії на основі нестабілізованої гіалуронової кислоти, добре підходить для молодої шкіри, позбавляючи її сухості, в'ялості інших перших ознак старіння. Препарат використовується косметологами та у профілактичних цілях. Однією дозою засобу достатньо для обробки всієї шкіри обличчя.

Де зробити процедуру біоревіталізації

Для того щоб повернути своїй шкірі сяйво, рівний тон й ніжну бархатистість, звертайтеся до наш центр «Слім», наші фахівці косметологи проконсультують Вас про можливість проведення різних процедур краси, які вибрати уколи краси, підберуть найбільш підходящі для Вас препарати для біоревіталізації та допоможуть повернути обличчу здоровий та молодий вигляд. Записатися на прийом можна телефоном або на нашому сайті.

Залишайтеся молодими та красивими, адже Ви гідні цього!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого